Struktura organizacyjna szkoły
Na czele szkoły stoi dyrektor – mgr inż. Elżbieta Zalewska
Pracownicy pedagogiczni
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko |
Wychowawca klasy |
Prowadzone zajęcia |
1 |
Zalewska Elżbieta |
Dyrektor szkoły |
- |
Matematyka |
2 |
Bielicka Agnieszka |
Wicedyrektor szkoły |
- |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
3 |
Balcerowska Aniela |
Pedagog szkolny, logopeda |
- |
- |
4 |
Bukowska Edyta |
Nauczyciel |
II gim. |
Język polski, świetlica, nauczanie indywidualne |
5 |
Chęcka Małgorzata |
Nauczyciel |
II |
Edukacja wczesnoszkolna |
6 |
Chmurzyńska Agnieszka |
Nauczyciel |
- |
Religia |
7 |
Chyliński Mariusz |
Nauczyciel |
- |
Wychowanie fizyczne SKS |
8 |
Eichberger Dorota |
Nauczyciel |
IV a,VI |
Przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie |
9 |
Gadziomska Agnieszka |
Nauczyciel |
- |
Język niemiecki |
10 |
Grzybowska Teresa |
Nauczyciel |
V |
Język polski, historia, WOS |
11 |
Jacek Hencel |
Nauczyciel |
- |
Wychowanie fizyczne |
12 |
Kacprzyk Małgorzata |
Nauczyciel |
- |
Biblioteka szkolna |
13 |
Kołodziejska Agnieszka |
Nauczyciel |
- |
Matematyka, fizyka,koło matematyczne
|
14 |
Listewnik Ewa |
Nauczyciel |
IV b |
Język angielski |
15 |
Lewandowska Anna |
Nauczyciel |
- |
Świetlica szkolna |
16 |
Izabela Masłowska |
Nauczyciel |
- |
Chemia |
17 |
Agata Milewska |
Nauczyciel |
- |
Geografia, informatyka, świetlica |
18 |
Milewski Jarosław |
Nauczyciel |
- |
Muzyka, plastyka, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne chór szkolny |
19 |
Pszczoła Tomasz |
Nnauczyciel |
- |
Matematyka |
20 |
Słupczyńska Alina |
Nauczyciel |
- |
Religia, świetlica |
21 |
Targańska Katarzyna |
Nauczyciel |
VII |
Język polski, koło polonistyczne |
22 |
Tomanek Katarzyna |
Nauczyciel |
I |
Edukacja wczesnoszkolna, koło plastyczne |
23 |
Arkadiusz Wtulich |
Nauczyciel |
III gim |
Język angielski, koło teatralne |
24 |
Zalewska Magdalena |
Nauczyciel |
III |
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze |
25 |
Zabłotowicz Lilla |
Nauczyciel |
0A |
Wychowanie przedszkolne |
Pracownicy obsługi
Lp. |
Imię i nazwisko |
Pełniona funkcja |
1 |
Podralska Barbara |
woźna |
2 |
Wilmańska Danuta |
pomoc kucharki/ sprzątaczka |
3 |
Figiel Wiesław |
konserwator/ palacz c.o. |
4 |
Aneta Jastrzębska |
sprzątaczka |
5 |
Złowodzka Grażyna |
pomoc nauczyciela/ sprzątaczka |
6 |
Joanna Różańska |
sekretarka |
7 |
Kozłowska Joanna |
intendent,pomoc kucharki |
8 |
Szymańska Adela |
kucharka |
9 |
Małgorzata Kraśnicka |
sprzątaczka |
10 |
Leszek Rybicki |
konserwator |
WYKAZ PRACOWNIKÓW strona inter.doc |